PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Agnieszka Muszyńska

Oferta i ceny

Wychodzę naprzeciw Państwa potrzebom w pełni dostosowując się do możliwości finansowych inwestora w zakresie doboru materiałów,dekoracji,mebli, oświetlenia oraz innych elementów składających się na projekt aranżacji wnętrza.

Projekt aranżacji wnętrz powstaje na podstawie wspólnych szczegółowych ustaleń i wnikliwej analizy dotyczącej upodobań,potrzeb,preferencji,przyzwyczajeń inwestora.

Istnieje możliwość wykonania projektu według indywidualnej specyfikacji klienta. 

W zależności od opcji którą Państwo wybiorą, oferuję możliwość wykonania projektu koncepcyjnego, projektu wykonawczego oraz kompleksowego projektu wraz z  nadzorem autorskim.

Istnieje możliwość zaprojektowania unikalnych i niepowtarzalnych mebli które wyrożnią Państwa dom lub pomieszczenie oraz odzwierciedlą Państwa osobowość.
Stawka za metr kwadratowy już od 35 zł netto, za wykonanie projektu koncepcyjnego.Wycena usługi gratis wraz z zakresem projektów koncepcyjnych i projektu wykonawczego.

Istnieje możliwość wykonania projektu aranżacji wnętrza według wymagań i specyfikacji klienta.

Współpracuje z renomowanymi producentami mebli, tapet, armatury łazienkowej,płytek ceramicznych, farb, tapet.

Możliwa współpraca i wykonanie projektu online na terenie całego kraju.

 Projekt aranżacji wnętrz online dostępny na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy i do kontaktu. Architekt wnętrz skontaktuje się z Państwem. 

 

 

 

 

 

Kontakt
Oferta i ceny
Meble i grafika
Wizualizacje
Realizacje
Strona główna