PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Agnieszka Muszyńska

Realizacje

Wystrój salonu w Oleśnicy jako pomysł na aranżacje wnętrz salonów

 

Aranżacje wnętrz salonów są sporym wyzwaniem dla architekta wnętrz.Ważne jest osiągnięcie zadowalającego efektu estetycznego zestawiającego w sobie czynniki praktyczne z elementami dekoracyjnymi.

Jednym z głównych elementów aranżacji wnętrza tego salonu stanowi piękny narożny kominek w tradycyjnym stylu.Ciepła w swej barwie utrzymana w śródziemnomorskim stylu płytka podłogowa doskonale sharmonizowała się z sosnowym parkietem.Kremowa kolorystka ścian poszerza optycznie ten długi, niski salon kreując wrażenie przestronności.Imponujące akwarium jedno z licznych hobby pana domu  dekoruje ten salon. Motyw drzewa na ścianach zasugerowany przez architekta wnętrz delikatnie przełamuje kremowy kolor ścian,zasłony z łososiowego atłasu swobodnie rozścielające się na podłodze dodają elegancji i klasy pomieszczeniu.Delikatne oświetlenie z czarnej organzy z kryształkami kontrastuje z bielą sufitu. Skórzany, komfortowy zestaw sof i fotela w eleganckim kremowym odcieniu doskonale spełnia funkcję wypoczynkową. Szafki wykonane z płyty fornirowej w ciemnym odcieniu to kolejny elegancki akcent tej aranżacji wnętrz salonu.Dekoracyjne stojaki z metaloplastyki na rośliny ożywiają pokój wypoczynkowy.Powyższy przykład wystroju jest dobrym przykładem na praktyczną aranżacje wnętrz salonów.

 

 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami aranżacji wnętrz mieszkań,domów,restauracji,spa, gabinetów, sklepów.Architektura wnętrz jest ciekawą dziedziną z niekończącą się liczbą pomysłów jak możliwości na zaskakujące,unikalne obiekty, mieszkania.Niezależnie od budżetu,wielkości mieszkania,domu, restauracji, baru przy odrobinie kreatywności i inwencji zawsze mamy okazję na osiągnięcie wymarzonego efektu.Zadowolenie z końcowego efektu,możliwość swobodnego poruszania się, relaks,wygoda w przyszłym użytkowaniu upragnionego lokum,poczucie spełnienia to jedne z podstawowych czynników i kryteriów oceny pracy architekta bądź projektanta wnętrz przez użytkowników.

Bogactwo styli od jakże dziś popularnego minimalistycznego, poprzez kolonialny,barokowy,vintage zwany także stylem retro,wiktoriański, art deco,ultranowoczesny,eklektyczny dodatkowo zainspirowane obecnymi trendami w projektowaniu wnętrz i mebli jak i charakterystycznymi dla różnych krajów elementów wyposażenia wnętrz pozwala nam na nieograniczony wybór który nas w pełni usatysfakcjonuje i wpasuje w nasze osobiste preferencje.Dynamicznie rozwijający się sektor jakim jest dziedzina projektowania wnętrz i mebli zadowoli najbardziej wybrednego i wymagającego klienta z ilością dostępnych gotowych mebli jak i materiałów do dekoracji i wyposażenia wnętrz.

 

Przywiązywanie dużej uwagi przy projektowaniu wnętrz do jakże ważnych czynników jakimi jest właściwy dobór materiałów, mebli, gra światłem i kolorami składa się na końcowy efekt i nie powinno być dziełem przypadku a wynikiem wspólnych pomysłów projektanta i przyszłych użytkowników.Kreatywne, pełne fantazji lub minimalistyczne wnętrza które kuszą nas swym wystrojem, pomieszczenia w których dobrze się czujemy, które odzwierciedlają naszą osobowość stanowią źródło satysfakcji i zadowolenia.

Architektura wnętrz jest jedną z najbardziej pasjonujących dziedzin która dzięki dużym możliwościom i nieograniczonej liczbie rozwiązań dzięki kreatywności osób jak projektant wnętrz, architekt wnętrz daje szerokie pole do działania. Wystrój wnętrz jest szalenie ważnym czynnikiem dla naszego osobistego samopoczucia który powinien wpływać na nas pozytywnie. Tysiące lat temu odkryto jak ważne jest otaczanie się ulubionymi przedmiotami i tym co sprawia że czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Każdy ze styli i trendów w dziedzinie jaką jest architektura wnętrz oraz projektowanie wnętrz zawiera w sobie charakterystyczne motywy, często unikalne dla danej epoki lub stylu. Nie bez znaczenia jest indywidualny talent i umiejętności osoby jak architekt wnętrz która wdraża projekt w życie.

Często umiejętne i zgrabne połączenie ze sobą wszystkich czynników i elementów wyposażenia są dużym wyzwaniem dla osób niedoświadczonych. Szczególnie użyteczne i przydatne jest zatrudnienie projektanta wnętrz wtedy kiedy mamy w planach otworzyć lokal użyteczności publicznej gdzie dobra aranżacja restauracji jest podstawą funkcjonowania i niejednokrotnie przesądza o sukcesie całości przedsięwzięcia. Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce które jednocześnie stanowi doskonały przykład dla ciekawych pod względem architektonicznym obiektów jak i może się poszczycić wieloma zabytkami na poziomie światowej architektury.

 

Kontakt
Oferta i ceny
Meble i grafika
Wizualizacje
Realizacje
Strona główna