PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Agnieszka Muszyńska

Realizacje

Aranżacja wnętrz sklepu spożywczego we Wrocławiu

 Aranżacja wnętrz tego sklepu została zainspirowana motywem tradycyjnej wiejskiej karczmy.Sklep pełniący jednocześnie rolę garmażerii utrzymany w ciepłych, przyjaznych barwach odcieni żółtego i pomarańczowego poprzez zastosowanie płytek o ciekawej, matowej fakturze i połączenie elementów drewnianych jak i wkomponowanie podsufitowych belek poliuteranowych optycznie poszerza długie pomieszczenie sklepu.Prostokątne pomieszczenie sklepu zostało zaaranżowane z dużą dbałością o detale jak i jest przystosowane do szybkiej i sprawnej obsługi klientów.

Oświetlenie LED o szerokim kącie padania i ciepłej barwie doskonale spełniają swe zadanie.Połączenie drewnianych regałów sklepowych wraz z stalowymi elementami wyposażenia sklepu eleganckie a zarazem praktyczne w eksploatacji wyróżnia ten sklep stylem wystroju wnętrza.Aranżacja wnętrz pomieszczeń sklepu spaja ze sobą współczesne jak i klasyczne elementy małej architektury.

Efekty świetlne sklepu pokazują że możliwe jest korzystne oświetlenie dużych pomieszczeń z wyłącznym użyciem świateł LED które są energooszczędne,przyjazne środowisku. Architektura wnętrz tego sklepu położonego w mieście Wrocław została zaprojektowana w oparciu o tradycyjne, wiejskie elementy  które tworzą  niesamowity efekt wizualny w zderzeniu z nowoczesnym pierwiastkiem. Tynk strukturalny na ścianach sklepu w ciepłej barwie nie tylko optycznie poszerza pomieszczenie ale również ładnie łączy się ze ścienną  płytką ceramiczną. Ta aranżacja wnętrz jest jednym z pomysłów na zgrabne połączenie klasycznych elementów ze współczesnymi meblami i wyposażeniem sklepów. 

 

 

 

 

 

 

« powrót

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moimi dotychczasowymi realizacjami aranżacji wnętrz mieszkań,domów,restauracji,spa, gabinetów, sklepów.Architektura wnętrz jest ciekawą dziedziną z niekończącą się liczbą pomysłów jak możliwości na zaskakujące,unikalne obiekty, mieszkania.Niezależnie od budżetu,wielkości mieszkania,domu, restauracji, baru przy odrobinie kreatywności i inwencji zawsze mamy okazję na osiągnięcie wymarzonego efektu.Zadowolenie z końcowego efektu,możliwość swobodnego poruszania się, relaks,wygoda w przyszłym użytkowaniu upragnionego lokum,poczucie spełnienia to jedne z podstawowych czynników i kryteriów oceny pracy architekta bądź projektanta wnętrz przez użytkowników.

Bogactwo styli od jakże dziś popularnego minimalistycznego, poprzez kolonialny,barokowy,vintage zwany także stylem retro,wiktoriański, art deco,ultranowoczesny,eklektyczny dodatkowo zainspirowane obecnymi trendami w projektowaniu wnętrz i mebli jak i charakterystycznymi dla różnych krajów elementów wyposażenia wnętrz pozwala nam na nieograniczony wybór który nas w pełni usatysfakcjonuje i wpasuje w nasze osobiste preferencje.Dynamicznie rozwijający się sektor jakim jest dziedzina projektowania wnętrz i mebli zadowoli najbardziej wybrednego i wymagającego klienta z ilością dostępnych gotowych mebli jak i materiałów do dekoracji i wyposażenia wnętrz.

 

Przywiązywanie dużej uwagi przy projektowaniu wnętrz do jakże ważnych czynników jakimi jest właściwy dobór materiałów, mebli, gra światłem i kolorami składa się na końcowy efekt i nie powinno być dziełem przypadku a wynikiem wspólnych pomysłów projektanta i przyszłych użytkowników.Kreatywne, pełne fantazji lub minimalistyczne wnętrza które kuszą nas swym wystrojem, pomieszczenia w których dobrze się czujemy, które odzwierciedlają naszą osobowość stanowią źródło satysfakcji i zadowolenia.

Architektura wnętrz jest jedną z najbardziej pasjonujących dziedzin która dzięki dużym możliwościom i nieograniczonej liczbie rozwiązań dzięki kreatywności osób jak projektant wnętrz, architekt wnętrz daje szerokie pole do działania. Wystrój wnętrz jest szalenie ważnym czynnikiem dla naszego osobistego samopoczucia który powinien wpływać na nas pozytywnie. Tysiące lat temu odkryto jak ważne jest otaczanie się ulubionymi przedmiotami i tym co sprawia że czujemy się szczęśliwi i spełnieni. Każdy ze styli i trendów w dziedzinie jaką jest architektura wnętrz oraz projektowanie wnętrz zawiera w sobie charakterystyczne motywy, często unikalne dla danej epoki lub stylu. Nie bez znaczenia jest indywidualny talent i umiejętności osoby jak architekt wnętrz która wdraża projekt w życie.

Często umiejętne i zgrabne połączenie ze sobą wszystkich czynników i elementów wyposażenia są dużym wyzwaniem dla osób niedoświadczonych. Szczególnie użyteczne i przydatne jest zatrudnienie projektanta wnętrz wtedy kiedy mamy w planach otworzyć lokal użyteczności publicznej gdzie dobra aranżacja restauracji jest podstawą funkcjonowania i niejednokrotnie przesądza o sukcesie całości przedsięwzięcia. Wrocław jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce które jednocześnie stanowi doskonały przykład dla ciekawych pod względem architektonicznym obiektów jak i może się poszczycić wieloma zabytkami na poziomie światowej architektury.

 

Kontakt
Oferta i ceny
Meble i grafika
Wizualizacje
Realizacje
Strona główna